Fotostudijos nuoma Vilniuje

Fotostudijos nuoma Vlniuje

Nauja erdvė jūsų kūrybai Šiaurės Miestelyje

Fotostudijos nuoma Vilniuje – gan nauja mūsų veikla. Šiaurės miestelyje įkūrėme net 500 kv. m. ploto erdvę, skirtą fotosesijoms, filmavimams, podkastams, mokymams be renginiams. Mes – Šiaurė Studios.

Turime daugybę idėjų kaip jūsų nuotraukas, video ir kitą turinį paversti dar ypatingesniais! O svarbiausia – norime, jog mūsų erdvė taptų jaukiais antrais namais visiems kuriantiems.

Apie fotostudiją

6 STUDIJOS

520 m2

Ciklorama
6mx4,5m

3 darbo vietos vizažistams

Online Rezervacijos
Sistema

Pirmas aukštas

POdkastų filmavimas

Privati automobilių aikštelė

Virtuvė

Mūsų vizija

Virš penkiolikos metų dirbdami žiniasklaidos ir fotografijos srityse jaučiame milžinišką potencialą, kurį turi Lietuva bei mūsų Vilnius. 

Didžiuojamės visais kūrėjais, kurie nuolatos mokosi, tobulėja, bando ir  žaidžia. Norime sukurti kūrybos erdvę visiems, kam jos galėtų prireikti. Turėdami daug patirtiems žinome, kad daugeliui fotografų įsipareigoti ir turėti savo studiją gal būti labai rizikingas žingsnis. Ypač karjeros pradžioje. 

Tikime, kad fotostudijos nuoma gali būti puikus sprendimas, kuris leis kurti, negalvojant apie studijos išlaikymą ar tvarkymą.

Norėjome sukurti erdvę, kurioje gyvuotų ramybė, juokas ir lengvumas. Suprantame, kaip jūsų projektuose svarbu užtikrintumas, tvarka bei pagarba jūsų klientams. Šiems aspektams skiriame tikrai daug dėmesio. Žinoma – neužmirštame ir kūrybos! 

Šiuo metu planuojame dar vieną studiją podkastams, o likusias studijas kuo labiau pritaikyti filmavimams. Mūsų erdvės gali užtikrinti privatumą 

Kodėl Šiaurė studios?

Pradėkime nuo pabaigos – “Studios” tikrai puikus žodis. Kiekvienas jį pamatęs gali įtarti, kas vyksta už durų, virš kurių jis parašytas. Negalėjome be jo! Kažkas gal sakys: Na, gi buvo galima lietuviškai – Šiaurės Studijos… Pabijojome, kad gausime per daug paraiškų studijuoti :))

Na, o Šiaurė… Tai mažas nusilenkimas Šiaurės miesteliui. Mylimam Vilniaus rajonui, kuriame gyvena ir atžalas augina šios studijos įkūrėjai. Tikime, kad savo veikla ir idėjomis Šiaurė Studios galės ne tik padėti puošti patį Šiaurės miestelį, bet ir stiprinti jo bendruomenę. 

inventorius

Vieta mieste

Fotostudja Šiaurės miestelyje

Fotostudijos adresas – Žygio g. 89 ( Žygio ir Žukausko gatvių sąskryžoje). Pas mus patekti galite įėję pro duris, esančias spalvotoje sienoje. 

Google maps nuoroda: https://goo.gl/maps/YDSCKYfp9Y5zgd5HA

Šiuo metu turime net aštuonias parkavimo vietas automobiliams savo privačiame kieme. Jeigu nerarode vietos prie studijos – Žygio gatvėje galite pasistatyti automobilį žaliojoje zonoje.