PODKASTAI

Tinklalaidės arba taip vadinami podkastai – vis populiarėjantis būdas ne tik kurti pramoginį turinį. Podkastai gali perteikti jūsų klientams naudingą informaciją bei jūsų įmonės ar organizacijos vertybes. Tai puiki priemonė parodyti dėmesį būsimiems ir esamiems klientams. Dauguma mūsų klientų puikiai išnaudoja tinklalaides žinomumui didinti – tinklalaides galima iškarpyti trumpam turiniui, kuris labai efektyviai panaudojamas socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Instagram, Meta, Tiktok ar Youtube. 

Labiausiai vertiname mūsų klientų privatumą ir poreikį dirbti netrukdomiems. Visos mūsų erdvės yra uždaros, privačios ir izoliuotos pašaliniam garsui. Patalpos pirmame aukšte leidžia lengvai įeiti bei atsivežti reikiamus rekvizitus bei techniką. O profesionalus ir draugiškas personalas visada pasitiks jūsų svečius su šypsena. 

Šiuo metu bendradarbiaujame su ilgametę tinklalaidžių ir tiesioginių transliacijų filmavimo patirtį turinčia komanda iš FirstFrame.lt. Mūsų kainos nurodytos su šios komandos paslaugomis. Žinoma, visada galite išsinuomoti tik studiją ir dirbti su savo videografų komanda.

Podkasto sesija

Filmavimas, studijos bei technikos nuoma
225 +PVM
 • iki 90 min studijos ir videografo laiko
 • Visi audio/video failai iškart po filmavimo
 • Galimi visi setai mūsų studijose

PILNAS PODKASTAS

FILMAVIMAS, MONTAVIMAS, STUDIJA, SHORT CONTENT
390 +PVM
 • iki 120 min studijos ir videografo laiko
 • Montavimo paslauga
 • Galimi visi setai mūsų studijose
 • 2 vnt. socialinės medijos klipų (Reels, Shorts, Tik Tok)
 • Jūsų rekvizitų saugojimas ateities laidoms
 • Nemokama makiažo darbo vieta

Startup paketas

Kai reikia daugiau pagalbos
1099 +PVM
 • iki 120 min studijos ir videografo laiko
 • Montavimo paslauga (Įmanomi 2 epizodai po 45-50 min)
 • Seto pritaikymas jums
 • 4 vnt. socialinės medijos klipų (Reels, Shorts, Tik Tok)
 • Intro/Outro sukūrimas
 • Video viršelis Youtube
 • Įkėlimas į Youtube, time stamp, aprašymų sutvarkymas.
 • Individuali konsultacija ir strategijos sukūrimas
 • Fotosesija su behind the scenes video
 • Didesnė nuolaida ateities filmavimams
 • Nemoakama makiažo vieta

Papildomų/kitų paslaugų kainos

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu pasirinkote filmavimą be montavimo paslaugos – medžiagą galime iškart perkelti į jūsų laikmeną arba kompiuterį. Jeigu Jums reikės montavimo paslaugos, atsiųsime medžiagą tą pačią arba kitą dieną, priklausomai kokiu metu vyko filmavimas ir lauksime jūsų komentarų ką reikėtų koreguoti bei kurias vietas iškirpti “short content” filmukams. Pilnai sumontuotą laidą atiduodame per 2-3 dienas nuo komentarų pateikimo. 

Jeigu galite prisiderinti laiką ar filmuoti betkurioje studijoje, galime rezervuoti laiką ir kelios dienos prieš. Tą pačią dieną ar anksčiau nei 12 valandų prieš filmavimų nerezervuojame. Tačiau jeigu jums tinka tik konkretus laikas ir studija, raginame laiką rezervuoti kuo anksčiau – studijos dažniausiai užsipildo kelias savaites į priekį. 

Dažniausias kamerų skaičius – pašnekovų skaičius + 1 kamera bendram planui. 

Jeigu laidos formatas – pokalbis, kur turi matytis ir bendras planas, deja filmuoti vertikaliai negalime. Tačiau jeigu filmuojamas vienas žmogus, žinoma, galime filmuoti vertikaliai. 

Optimaliausias skaičius – iki 4 asmenų, tačiau esame filmavę ir diskusiją su 5 pašnekovais. 

Žinoma! Visi baldai gali būti judinami, galite atsivežti savo rekvizitų ar skolintis iš mūsų, tačiau rekomenduojame tai daryti jau esant videografui, kad galėtumėte matyti, kaip vaizdas atrodys kameroje. Pasitarkite su mumis, jeigu reikia patarimo ar pagalbos, ypač pakabinant jūsų ženklus ant sienų. Visada padėsime!

Šiuo metu turime tris skirtingas erdves, kuriose filmuojame tinklalaides bei tiesiogines transliacijas. Kiekvienoje erdvėje yra 2-3 skirtingi setai, kuriuose išgauname skirtingą tinklalaidžių vaizdą. Taip pat turime studijoje cikloramos erdvę bei kitą jaukią studiją, kur įmanoma filmuoti podkastus. Esame įsikūrę pirmame aukšte, privežti žmones galima prie pat studijos durų, tad pas mus itin patogu filmuotis žmonėms su judėjimo sunkumais. 

Tikrai ne, turime virtuvę ir visiems svečiams pasiūlome kavos, arbatos ar vandens.

Žinoma! Studijos kaina be podcastų įrangos kainuoja 50eu+PVM, o su podcastų įranga – 75eu + PVM. Jeigu jums reikia studijos visai dienai, studijos kainą skaičiuojame kiek kitaip – u= podcastų įrangą skaičiuojame fiksuotą 90eu + eu kainą. 

Monitorius, Garso pultas Rodecaster Pro, Vaizdo pultas Atem Mini Extreme, Rode mikrofonai su stovais (iki 4 vnt.), visi reikalingi laidai. 

Turime 2.72cm Colorama Chromagreen foną. Išnaudoto fono metras kainuoja 6eu. Jeigu ant fono nelipama, foną galima naudoti nemokamai.  Taip pat turime dar 20 kitų spalvų popierinių fonų. 

Savo apšvietėjo studijoje neturime, bet esant poreikiui galime užsakyti apšvietėjo paslaugas. Dažniausiai apšvietėjams mokama fiksuota kaina už pamainą, tačiau turime ir kolegų, dirbančių valandiniu principu. Kaina prasideda nuo 30eu/val. Jeigu jūsų poreikiai nėra labai specifiški, mūsų komanda pati sustatys bazinį apšvietimą podcastui, tokį, kokį matote mūsų pavyzdžiuose. 

PAS MUS FILMUOTos tinklalaidės

Kontaktų forma papildomai informacijai

Visada galite mums paskambinti telefonais +37063503329 (Studijos savininkė Giedrė) arba +37069048277 (Dominykas iš FirstFrame)