Podkastų Studija Laimė

Profesionalus podkastų filmavimas Vilniuje

Esame didžiausia ir moderniausia studija, kuri užsiima tokiais darbais, kaip podkastų filmavimas Vilniuje. Siūlome pažangiausias paslaugas tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Turime penkias skirtingas erdves ir net 520 kvadratinių metrų jūsų kūrybai. Mūsų studijoje itin patogu, kadangi esame įsikūrę pirmame aukšte, o visos kūrybos erdvės yra uždaros ir privačios. 

Podkastai – tai mūsų aistra ir gyvenimas.  Suprantame, kokia svarbi kiekvieno kūrėjo vizija, todėl įsipareigojame pateikti visapusišką paslaugų paketą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius ir padėtų jums pasiekti savo tikslus. Norime, kad jums liktų rūpintis podkasto turiniu ir gera nuotaika, o mūsų videografai pasirūpins visa technine dalimi. 

Vienas iš svarbiausių mūsų studijos privalumų yra galimybė užtamsinti visą erdvę, todėl galime garantuoti, kad jūsų įrašas bus atliktas be jokių vizualinių trikdžių. Mūsų profesionali apšvietimo, filmavimo ir įgarsinimo įranga yra pasirengusi kiekvienam iššūkiui, o mūsų komanda – paslaugų suteikimui, atitinkančiam jūsų unikalų stilių ir poreikius.

Studija Laimė turi du skirtingus filmavimo setus, kurie gali būti keičiami pagal kliento poreikius. Ar norite kurti įtemptą diskusiją apie mados tendencijas, o gal norite įamžinti ramią ir intymią pokalbių seriją? Mūsų studija yra pasirengusi prisitaikyti prie jūsų poreikių ir užtikrinti, kad jūsų vizija būtų realizuota aukščiausio lygio kokybe.

Studijoje naudojame profesionalias apšvietimo lempas Nanlite 300b, kurios keičia šviesos temperatūrą. Taip pat galiniam apšvietimui naudojame LED lempas, kurių spalva reguliuojasi. Filmavimo metu naudojami profesionalūs kryptiniai mikrofonai, kurie įrašo garsą be pašalinių trikdžių.

Nors podkastų filmavimas yra mūsų pagrindinė specializacija, taip pat teikiame paslaugas įvairiems turiniui kurti, įskaitant mokymus, seminarus, interviu ir kitus formatus. Mūsų patyrę operatoriai gali padėti jums sukurti aukščiausios kokybės turinį, kuris rezonuos su jūsų auditorija ir paliks ilgalaikį įspūdį.

Pakvieskite mus prisidėti prie jūsų kūrybinės kelionės ir pamatykite, kaip mūsų podkastų filmavimo studija Vilniuje gali padėti jums pasiekti naujų aukštumų. Mūsų meistrystė, įsipareigojimas ir aistra jūsų vizijai yra tai, kas išskiria mus iš kitų ir leidžia mums sukurti nepakartojamą turinį, kuris pranoksta lūkesčius.

Šioje studijoje filmuoja tokie portalai, kaip tv3.lt, krepšinis.net, tevu-darzelis.lt ir sportas.lt. Čia kuriamos tokios laidos, kaip Tik Į Priekį, Tėvai PaprastaiKarjeros Laiptais bei Ilgoji pertrauka. Taip pat čia buvo sukurtos laidos Paklausom iš Naujo bei Pasikalbėkim su Renata Šakalyte

Jeigu jau turite savo komandą, galite iš mūsų nuomotis tik studiją. Galime saugoti jūsų rekvizitus bei sukurti studijos vaizdą, labiausiai tinkantį jums. Jeigu šioje studijoje norėtumėte filmuoti reklamą, mokymus, galime ją atlaisvinti nuo baldų bei rekvizitų, bei paruošti jūsų darbui. 

Norint rezervuoti studiją, paskambinkite mums numeriu +37063503329 ir pasiūlysime jums laisvus laikus. 

Šioje studijoje filmuojami podkastai

APIE STUDIJĄ

NANLITE Forza 300b lempos

Profesionalios filmavimo paslaugos

60 kvadratinių metrų plotas

Black – out langai

2 SETAI IR DAUGYBĖ SKIRTINGŲ ĮVAIZDŽIŲ

KRYPTINIAI MIKROFONAI

Spalvotas LED apšvietimas

Studijos nuoma

 MŪSŲ KLIENTAI GALI IŠSINUOMOTI TIEK MŪSŲ STUDIJAS ATSKIRAI, TIEK UŽSISAKYTI FILMAVIMO, MONTAVIMO BEI KITAS PASLAUGAS. VISAS GALIMAS PASLAUGAS BEI JŲ KAINAS RASITE ČIA:

 

Jeigu norėtumėte su mumis susisiekti, galite išsiųsti mums laišką per žemiau esančią formą arba paskambinti telefonu +37069048277