Podkastų Studija Šiaurys

Podkastų studija Vilniuje su geriausiu garsu

Mūsų podkastų studija Vilniuje “Šiaurys” – tai erdvė, kurioje galime jums padėti įgyvendinti savo podkasto svajones. Mūsų 50 kvadratinių metrų ploto studija yra puikiai pritaikyta tinklalaidžių filmavimui ir suteikia jums viską, ko reikia kurti profesionalų garso bei vaizdo turinį.

Vienas iš didžiausių mūsų studijos privalumų yra aukštos kokybės akustika ir garso izoliacija. Tai reiškia, kad jūs galite būti tikri, jog jūsų įrašai bus aiškūs ir kokybiški, be nepageidaujamo triukšmo ar garso sutrikimų. Mes investavome į profesionalią garso įrangą, kuri užtikrina optimalų garsą ir tikrą garso kokybę jūsų podcast’ams. Kryptiniai mikrofonai “nepagauna” pašalinių garsų ir suteikia itin švarų garsą. 

Profesionalios apšvietimo lempos Nanlite Forza 300b leidžia apšviesti pašnekovus jūsų pasirinktos spalvinės temperatūros šviesa. Šios lempos neūžia ir suteikia kokybišką šviesą. 

Be to, mes turime patyrusius ir atsidavusius darbuotojus, kurie jums padės visame filmavimo procese. Video karpymas vyksta filmavimo metu, tad nufilmuotą medžiagą galime atiduoti iškart po filmavimo. Liks tik uždėti intro, outro ir įmontuoti papildomą vaizdinę medžiagą (filmukus ar nuotraukas), jeigu to reikia. Jeigu neturite galimybės patys sumontuoti video, mūsų darbuotojai papildomai teikia ir šias paslaugas. Tad jums liks rūpintis kūryba ir įdomiu turiniu!

Mūsų podkastų studija Vilniuje sukurta galvojant apie jūsų patogumą. Studija įsikūrusi pirmame aukšte, galima privažiuoti prie pat studijos durų. Tad pas mus kuria ir žmonės, turintys judėjimo negalią. Automobilį galėsite palikti privačioje parkavimo aikštelėje. 

Ši studija turi du skirtingus setus, kurie yra labai universalūs ir kiekvienas filmavimas, įdėjus truputėlį darbo, gali būti filmuojamas “naujoje” studijoje. Spalvotas LED apšvietimas leidžia sukurti norimą nuotrauką filmavimui arba priderinti spalvas prie jūsų prekės ženklo spalvų.

Tinklalaidės formatas gali būti pritaikomas ne tik viešoms laidoms, bet ir išoriniams bei vidiniams mokymams. Reklamai bei trumam turiniui socialiniams tinklams. Šią studiją galite nuomotis tiek su videografo paslaugomis, tiek ir atskirai. 

Pas mus kuria tokie portalai, kaip tv3.lt, sportas.lt, krepšinis.lt, tėvudarzelis.lt, sveikata.lt. Kuria tokius podkastus, kaip “Penktas kėlinys”, “Tėvai paprastai”, “Sveikatos DNR”. Taip pat įvairios organizacijos bei verslai, tokie kaip Airhub bei World of Tanks.  Tinklalaidė arba podkastas – tai puiki investicija, padedanti auginti savo klientų ratą bei plėsti savo veiklos žinomumą. 

šioje studijoje filmuojami podkastai

Apie studiją

Akustinė danga

Black – out langai

2 Setai ir daugybė skirtingų įvaizdžių

55 kvadratinių metrų plotas

3.6m - lubų aukštis

NANLITE Forza 300b lempos

Kryptiniai mikrofonai

Spalvotas LED apšvietimas

Profesionalios filmavimo paslaugos

STUDIJOS NUOMA

Mūsų klientai gali išsinuomoti tiek mūsų studijas atskirai, tiek užsisakyti filmavimo, montavimo bei kitas paslaugas. Visas galimas paslaugas bei jų kainas rasite čia:

 

JEIGU NORĖTUMĖTE SU MUMIS SUSISIEKTI, GALITE IŠSIŲSTI MUMS LAIŠKĄ PER ŽEMIAU ESANČIĄ FORMĄ ARBA PASKAMBINTI TELEFONU +37061260053