Studijos Taisyklės

– Mūsų studijų užsakymai atliekami adresu www.siaurestudios.lt rezervacijų skiltyje, telefonu arba elektroniniu laišku. Pirmenybė visada taikoma rezervavusiems per mūsų tinklalapį. (Jei nepavyksta rezervuoti per mūsų tinklalapį, visada galite kreiptis telefonu ir mes jums padėsime.) Jeigu jūs atsiųsite užklausą apie studijos rezervaciją elektroniniu laišku, bet per tą laiką, kol mes pamatysime jūsų laišką, studijos laiką rezervuos kitas klientas, mes jums pasiūlysime kitą fotostudijos laiką. 
– Internetu užsakomas laikas tik fotosesijoms ir filmavimams. Jeigu norite suplanuoti renginį Šiaurė Studios patalpose, reikėtų susisiekti su mumis ir suderinti visas detales. 
–  Po rezervacijos gausite rezervaciją patvirtinantį laišką. Šiame laiške matysite preliminarią kainą (kaina gali kisti dėl papildomos įrangos, studijos rezervacijos laiko pratęsimo arba priklausančios nuolaidos pagal jūsų rezervuotų valandų kiekį), o apačioje laiško rasite rezervacijos atšaukimo nuorodą, jeigu reikėtų ją atšaukti. 
–  Apmokėjimas už rezervaciją vykdomas po jūsų apsilankymo studijoje. Priėjus prie administratorės/-iaus galėsite sumokėti bankine kortele arba bankiniu pavedimu (per 10 dienų). Esant poreikiui išrašome sąskaitą-faktūrą.
– Pastato kieme šiuo metu turime 8 nemokamas parkingo vietas. Galite statyti automobilį lygiagrečiai prie mūsų spalvotos sienos bei prie geltonų plytų pastato, esančio priešais mūsų duris. Prašome nestatyti automobilio prie mūsų kaimynų Diaro įėjimo.
Jeigu pas mus labai aktyvi diena ir labai sunku rasti parkavimo vietą, taip pat netoli pastato Žygio gatvėje rasite vietą žaliojoje zonoje. 
– Mūsų studijos grindys beveik visose studijose baltos.  Kad mūsų studijos grindys ir baldai būtų švarūs, prieš įeinant į jūsų rezervuotos studijos patalpas prašome nusiauti lauko batus. Galime suteikti batų apsaugas arba galite atsinešti švarius batus. Atkreipiame dėmesį, kad ši taisyklė netaikoma modeliams, tačiau prašome pasirūpinti, kad jie, prieš pradėdami darbą studijoje, nuvalytų nuo batų bet kokias žymes ar nešvarumus. 
Likus 10 minučių iki užsakymo pabaigos mūsų administratoriai turi teisę aplankyti jūsų rezervuotą studiją, kad užtikrintų, jog fotostudija bus palikta tokios būklės, kokios buvo. Baldus ir rekvizitus reikia perkelti atgal į pradinę vietą, o visas šiukšles išmesti į šiukšlių dėžę. Jeigu turite didelio gabarito šiukšles ar dėžes, prašome išnešti į konteinerį esantį prie pastato, po kaire išėjus pro laukines duris, kad klientams po jūsų studija liktų tvarkinga.
– Mūsų studijos administratoriai gali tikrinti studijas jūsų rezervacijos metu, jei išgirs garsų triukšmą, baldų tempimą ar įtariamą studijos taisyklių ir (arba) saugumo pažeidimą. Prieš įeidami jie pasibels į duris ir įspės jus.
– Mūsų studijose garso izoliacija tikrai nebloga, tačiau sienos ribojasi su kitomis studijomis. Mes visada prašome greta dirbančių kaimynų pritildyti muziką ar dirbti šiek tiek ramiau, jei vyksta filmavimas su garsu. Tačiau visiškos tylos, deja, užtikrinti negalime. Jeigu turite projektą, kurį reikės įrašinėti su garsu, prašome skambinti mums arba susisiekti elektroniniu paštu. Aptarsime detales, galimybes ir pasiūlysime geriausiai tinkantį sprendimą. 
Jeigu planuojate naudoti dūmų mašiną, smilkyti smilkalus arba degti žvakes, praneškite iš anksto – mes turime išjungti gaisro signalizaciją.
– Jūsų užsakymas galioja tik tai studijai, kurią išsinuomojote. Jei pageidaujate apžiūrėti kitas studijas, kreipkitės į mūsų administratorius ir jie mielai jums aprodys, esant galimybei, arba pasiūlys laiką, kuriuo bus galima atvykti ir apžiūrėti mūsų turimas studijas.
– Studijos darbuotojai neatsako už klientų daiktų atnešimą ir išnešimą iš studijų ir neatsako už klientų asmeninius daiktus. Jeigu aptiksime jūsų daiktus, būtinai palaikysime juos rastų daiktų spintoje – 2 savaites. 
– Bendrosiose studijos erdvėse yra įrengtos kameros, tačiau fotostudijose kamerų nėra.
Jei jūsų komandos narys į studiją ateis apsvaigęs, pasiliekame teisę paprašyti jo palikti patalpas.
– Studijos patalpose draudžiama rūkyti.
– Atkreipkite dėmesį, kad dėl studijos taisyklių, studijos darbuotojų negerbimo ar kitų užsakovų nepaisymo jūsų užsakymas gali būti nedelsiant nutrauktas ir išrašyta sąskaita-faktūra už visą jūsų rezervuota nuomos laiką. Bei gali būti visam laikui uždrausta lankytis Šiaurė Studios patalpose.
– Visi rekvizitai yra bendro naudojimo. Po fotosesijos ar filmavimo prašome visus daiktus grąžinti į vietą. Kai kurie rekvizitai ar įranga, tokie kaip disco ball, dūmų mašina, Nanlite Pavotube yra saugiai padėti į sandėlį. Paprašykite administratorės/-iaus juos jums paduoti, prireikus. 
– Mes turime pilnai veikiančią virtuvę, su šaldytuvais, indaplove, kriaukle, kavos aparatu, virduliu bei orkaite. Visi fotostudijos klientai laisvai gali pasidaryti kavos ar pavalgyti virtuvėlėje. 
– Prašome visus į fotosesiją atsivežtus daiktus atsinešti į studijos, kurią jūs nuomojatės, patalpas ir po fotosesijos / renginio juos pasiimti su savimi namo. Mes neatsakome už bendrose patalpose paliktų daiktų praradimą ar sugadinimą. Prašome padėti mums palaikyti švarą ir tvarką.
Mes nesaugome jūsų daiktų prieš fotosesiją arba paliktų po fotosesijos, nebent dėl to buvo susitarta iš anksto (už tai gali būti taikomi papildomi mokesčiai). Jei jums reikia susitarti dėl daiktų pristatymo / saugojimo prieš renginį, parašykite mums el. paštu.
– Likus 10 minučių iki užsakymo pabaigos mūsų administratoriai gali aplankyti jūsų rezervuotą studiją, kad užtikrintų, jog fotostudija bus palikta tokios būklės, kokios buvo. Baldus ir rekvizitus reikia perkelti atgal į pradinę vietą, o visas šiukšles išmesti į šiukšlių dėžę. Jeigu turite didelio gabarito šiukšles ar dėžes, prašome išnešti į konteinerį esantį prie pastato, po kaire išėjus pro laukines duris, kad klientams po jūsų studija liktų tvarkinga.
 
– Prašome nelipti ant cikloramos su lauko avalyne arba nusivalykite batus prieš darbą. Taip pat neleiskite savo klientams lipti ant lenktos cikloramos dalies. Mūsų administratoriai nufotografuoja cikloramą po kiekvienos rezervacijos.  Studijos patikros metu radus naują cikloramos pažeidimą, pridėsime prie jūsų rezervacijos kainos 50 eurų tvarkymo mokestį. 
Jei pasibaigus užsakymui studija liks netvarkinga, prie užsakymo bus pridėta – 20 eurų.
– Prašome nelipti ant baldų su batais, o įeinant į studijos patalpas avėti kambarinę avalynę arba avėti antbačius. Jei reikia, juos galite pasiimti įėjus į studiją. Jei fotografuojatės su lauko batais, jūsų bus paprašyta juos nuvalyti.
– Jei reikia pernešti baldus, pakelkite juos, o ne vilkite. Tai kenkia ir grindims, ir baldų kojelėms. Jei reikia pagalbos, kreipkitės į studijos darbuotojus ir mes jums padėsime.
– Prašome nenaudoti jokių dažų cikloramoje, nebent buvo susitarta iš anksto. Jei po užsakymo bus rasta kokių nors ne išsivalančių dėmių, prie užsakymo bus pridėtas 50 eurų perdažymo mokestis. 
– Cake Smash fotosesijas galite daryti tik ant popierinio fono arba jūsų pačių atneštos medžiagos. Popierinis fonas kainuoja 6 eurai už sunaudotą metrą. 
– Jei į studijos erdvę atsinešate konfeti, netikro sniego ar plunksnų, rekomenduojame užsirezervuoti papildomą pusvalandį, kad jūsų komanda turėtų pakankamai laiko išsiurbti grindis prieš kitą užsakymą. Jei nuspręsite ne užsirezervuoti papildomo laiko ir patalpos nebus sutvarkytos pasibaigus jūsų rezervacijos laikui, papildomai pridėsime 20 eurų tvarkymo mokestį. 
– Jei užsakymo metu bus sugadintos lempos / grindys / baldai / rekvizitai / “V Flats” ar kita studijos įranga, įskaitant prailgintuvus, jūsų bus paprašyta atlyginti nuostolius.
– Jūsų užsakymas galioja tik tam rezervacijos laikui kurį rezervavote. Jei jums reikia papildomo laiko patalpoms įrengti ar jas sutvarkyti, įtraukite jį į užsakymą. Jei jums reikia papildomo laiko ir patalpa yra laisva, galite išsinuomoti papildomą laiką, minimaliausias pratęsimo laikas – 30 minučių.
– Jei turite didelę komandą, rekomenduojame įskaičiuoti laiką, reikalingą daiktams į studijos patalpas atnešti / išnešti. Jei matysime, kad galite nuspėti palikti tvarkingos studijos bus paprašyta baigti fotografavimą 10 minučių anksčiau, kad galėtumėte pradėti tvarkyti erdvę. Arba galite paskirti asmenį iš savo komandos, kuris pradės išnešti daiktus, kol jūs baigsite fotosesiją.
– Perkelti rezervacijos laiką galite paskambine mums telefonu.
Atšaukti rezervaciją galite paspaudę nuorodą rezervacijos patvirtinimo laiške, kurį gavote rezervavę studiją. Arba paskambinę mums telefonu. 
Jeigu norite atšaukti arba perkleti fotosesiją likus mažiau nei 24 valandoms iki fotosesijos pradžios, išrašome jums sąskaitą 50% rezervacijos sumos. 
– Šiuo metu studijoje turime Nanlite ir Broncolor apšvietimo įrangą. Kiekvienoje studijoje rezervuojant 1 valandą gaunate 1 apšvietimo lempą, rezervuojant 2 ir daugiau – 2 apšvietimo lempas. Papildoma apšvietimo lempa kainuoja 10 eurų / vnt visam rezervacijos laikui. 
– Kiekvienoje studijoje rezervuojant 2 valandas ir daugiau įskaičiuojama – 1 popierinis fonas. Papildomas fonas kainuoja 10 eurų / vnt visam rezervacijos laikui. 
– Jeigu po jūsų fotosesijos fonas yra stipriai išpurvintas ir turi būti kerpamas, tai pridedame papildomą mokestį – 6€ už metrą.
– Jeigu norite rezervuoti tam tikrą techniką, rezervacijos metu surašykite ko jums reikės arba paskambinkite mums po internetinės rezervacijos ir esant tuo metu laisvai įrangai jums rezervuosime. 
– Turime 2 makiažo vietas.
– Makiažo stalus galite rezervuoti per mūsų puslapį arba paskambinę mums telefonu. 
Makiažo stalų kaina: šiokiadieniais – 6€ / val, savaitgaliais – 8€ / val.
– Studijoje “Vakaris” yra makiažo stalas bei veidrodis. Išsinuomoję šią studiją galėsite juo naudotis. Vakario studijos kaina: šiokiadieniai – 36€/val, savaitgaliais – 40€/val
– Esame draugiški gyvūnams ir labai laukiame. 
– Dėl jūsų augintinių saugumo prašome gyvūnų neišleisti iš savo studijos neprižiūrimų – kartais kiti klientai, nešiodami daiktus, palieka atidarytas lauko duris. Nenorim, kad jūsų augintiniui kažkas nutiktų, kadangi už maždaug 30 metrų nuo įėjimo yra S. Žukausko gatvė. 
– Esant drėgnam ar snieguotam sezonui, prašysime nuvalyti keturkojų draugų letenėles. Jeigu reikia popierinių rankšluosčių, tikrai duosime.