Studijos Taisyklės

– Mūsų studijų užsakymai atliekami adresu www.siaurestudios.lt naudojant internetinę užsakymų sistemą, telefonu arba elektroniniu laišku. Pirmenybė visada taikoma rezervavusiems per mūsų tinklapį. Jeigu jūs atsiųsite užklausą apie studijos rezervaciją elektroniniu laišku, bet per tą laiką, kol mes pamatysime jūsų laišką, studijos laiką rezervuos kitas klientas, mes jums pasiūlysime kitą fotostudijos laiką. 
– Internetu užsakomas tik laikas fotosesijoms, filmavimams ir mini renginiams iki 8 asmenų. Jeigu norite su planuoti didesnį renginį Šiaurė Studios patalpose, reikėtų susisiekti su mumis suderinti visas detales. 
–  Po rezervacijos gausite rezervaciją patvirtinantį laišką. Šiame laiške matysite galutinę kainą, o apačioje rasite rezervacijos atšaukimo nuorodą, jeigu reikėtų rezervaciją atšaukti. 
– Pastato kieme šiuo metu turime 8 nemokamas parkingo vietas. Galite statyti automobilį lygiagrečiai prie mūsų spalvotos sienos bei prie geltonų plytų pastato, esančio priešais mūsų duris. Prašome nestatyti automobilio prie mūsų kaimynų Diaro įėjimo.
– Jeigu pas mus labai aktyvi diena ir labai sunku rasti vietą prisiparkuoti, apvažiavus pastatą Žygio gatvėje rasite parkingo vietą žaliojoje zonoje. 

 

– Mūsų studijos grindys beveik visose studijose baltos.  Kad mūsų studijos grindys ir baldai būtų švarūs, įeidami į studijos patalpas prašome nusiauti lauko batus. Galime suteikti batų apsaugas arba galite atsinešti švarius batus. Atkreipiame dėmesį, kad ši taisyklė netaikoma modeliams, tačiau prašome pasirūpinti, kad jie, prieš pradėdami darbą studijoje, nuvalytų nuo batų bet kokias žymes ar nešvarumus. 
– Likus 10 minučių iki užsakymo pabaigos mūsų administratoriai aplankys jūsų studiją, kad užtikrintų, jog kambarys bus paliktas tokios būklės, kokios buvo. Baldus ir rekvizitus reikia perkelti atgal į pradinę vietą, o visas šiukšles sudėti į šiukšlių dėžes.
– Mūsų studijos administratoriai gali tikrinti studijas jūsų rezervacijos metu, jei išgirs garsų triukšmą, baldų tempimą ar įtariamą studijos taisyklių ir (arba) saugumo pažeidimą. Prieš įeidami jie pasibels į duris ir įspės jus prieš įeidami.
– Mūsų studijose garso izoliacija tikrai nebloga, tačiau sienos ribojasi su kitomis studijomis. Mes visada paprašome greta dirbančių kaimynų pritildyti muziką ar dirbti šiek tiek ramiau, jei vyksta filmavimas su garsu. Tačiau visiškos tylos, deja, užtikrinti negalime. Jeigu turite projektą, kur reikės įrašinėti su garsu, prašome paskambinti mums arba susisiekti elektroniniu paštu. Aptarsime detales ir galimybes. 
– Jeigu planuojate naudoti dūmų mašiną, smilkinti smilkalus arba degti žvakes, praneškite iš anksto – mes turime išjungti gaisro signalizaciją.
– Jūsų užsakymas galioja tik tai studijai, kurią išsinuomojote. Jei pageidaujate apžiūrėti kitas studijas, kreipkitės į mūsų administratorius ir jie mielai jums padės.
– Studijos darbuotojai neatsako už klientų daiktų atnešimą ir išnešimą iš studijų ir neatsako už klientų asmeninius daiktus. Jeigu rasime jūsų daiktus, būtinai palaikysime juos rastų daiktų spintoje. 
– Bendrosiose studijos erdvėse yra įrengtos kameros, tačiau studijos kambariuose kamerų nėra.
– Jei jūsų komandos narys į studiją ateis apsvaigęs, pasiliekame teisę paprašyti jo palikti patalpas.
– Studijos patalpose draudžiama rūkyti (įskaitant narkotikus).
– Atkreipkite dėmesį, kad dėl studijos taisyklių, studijos darbuotojų negerbimo ar kitų užsakovų nepaisymo jūsų užsakymas gali būtii nedelsiant nutrauktas ir gali būti visam laikui uždrausta lankytis Šiaurė Studios patalpose.
– Visi rekvizitai yra bendro naudojimo. Po fotosesijos ar filmavimo prašome visus daiktus grąžinti į vietą. Kai kurie rekvizitai ar įranga, tokie kaip disco ball, dūmų mašina, Nanlite Pavotube yra saugiai padėti į sandėlį. Paprašykite administratoriaus juos jums paduoti, prireikus. 
– Mes turime pilnai veikiančia virtuvę, su šaldytuvais, indaplove, kriaukle, kavos aparatais, virduliu bei orkaite. Visi fotostudijos klinetai laisvai gali pasidaryti kavos ar pavalgyti virtuvėlėje. Kavos bei vandens visada pasiūlome jums ir jūsų klientams atvykus į studiją. 
– Prašome visus į fotosesiją atsivežtus daiktus atsinešti į studijos, kurią nuomojatės patalpas, ir po fotosesijos / renginio juos pasiimti su savimi namo. Mes neatsakome už bendrose patalpose paliktų daiktų praradimą ar sugadinimą. Prašome padėti mums palaikyti švarą ir tvarką.
– Mes nesaugome jūsų daiktų prieš fotosesiją arba paliktų po fotosesijos, nebent dėl to buvo susitarta iš anksto (už tai gali būti taikomi papildomi mokesčiai). Jei jums reikia susitarti dėl daiktų pristatymo / saugojimo prieš renginį, parašykite mums el. paštu.
– Mūsų registratūros darbuotojai apsilankys studijos kambaryje likus 10 minučių iki užsakymo laiko pabaigos, kad įsitikintų, jog kambarys bus paliktas tokios būklės, kokios buvo. Baldai ir rekvizitai turi būti perstatyti į pradinę vietą, o visos šiukšlės turi būti sudėtos į šiukšlių dėžes.
– Prašome nelipti ant cikloramos su lauko avalyne arba nuvalykite batus prieš darbą. Taip pat neleiskite savo klientams lipti ant lenktos cikloramos dalies. Mūsų administratoriai nufotografuoja cikloramą po kiekvienos rezervacijos.  Studijos patikros metu radus naują cikloramos pažeidimą, pridėsime prie jūsų rezervacijos kainos 50 eurų tvarkymo mokestį. 
– Jei per studijos patikrinimą mūsų darbuotojas ras netvarkingą studiją, jūsų bus paprašyta nustoti fotografuoti ir sutvarkyti. Jei pasibaigus užsakymui studija vis tiek liks netvarkinga, prie užsakymo bus pridėta pusvalandžio studijos kaina.
– Prašome nelipti ant baldų su batais, o įeinant į studijos patalpas avėti kambarinę avalynę arba avėti antbačius. Jei reikia, juos galite pasiimti įėjus į studiją. Jei fotografuojatės su lauko batais, jūsų bus paprašyta juos nuvalyti.
– Jei reikia pernešti baldus, pakelkite juos, o ne vilkite. Tai kenkia ir grindims, ir baldų kojelėms. Jei reikia pagalbos, kreipkitės į studijos darbuotojus ir mes jums padėsime.
– Prašome nenaudoti jokių dažų cikloramoje, nebent buvo susitarta iš anksto. Jei po užsakymo bus rasta kokių nors neišsivalančių dėmių, prie užsakymo bus pridėtas 50 eurų mokestis. 
– Cake Smash fotosesijas leidžiame daryti tik ant popierinio fono arba jūsų pačių atsineštos medžiagos. Popierinis fonas kainuoja 6eu už sunaudotą metrą. 
– Jei į studijos erdvę atsinešate konfeti, netikro sniego ar plunksnų, užsisakykite papildomą pusvalandį, kad jūsų komanda turėtų pakankamai laiko išsiurbti grindis prieš kitą užsakymą. Jei nuspręsite neužsisakyti papildomo laiko ir patalpos nebus sutvarkytos pasibaigus jūsų laikui, papildomai priskaičiuosime pusvalandžio studijos laiko kainos. 
– Jei užsakymo metu bus sugadintos lempos/ grindys/  / baldai / rekvizitai / “V Flats” ar kita studijos įranga, įskaitant prailgintuvus, jūsų bus paprašyta atlyginti nuostolius.
– Jūsų užsakymas galioja tik tai studijai, kurią išsinuomojote nuomos laikotarpiui. Jei jums reikia papildomo laiko patalpoms įrengti / išvežti, įtraukite jį į užsakymą. Jei jums reikia papildomo laiko ir patalpa yra laisva, galite išsinuomoti papildomą laiką po 30 minučių.
– Jei turite didelę komandą, įskaičiuokite laiką, reikalingą daiktams iš studijos patalpų atnešti / išnešti. Jūsų bus paprašyta baigti fotografavimą 10 minučių anksčiau, kad galėtumėte pradėti tvarkyti erdvę. Arba galite paskirti asmenį iš savo komandos, kuris pradės išnešti daiktus, kol jūs baigsite fotosesiją.

 

– Perkelti rezervacijos laiką galite paskambinę mums telefonu.
– Atšaukti rezervaciją galite paspaudę nuorodą rezervacijos patvirtinimo laiške, kurį gavote rezervavę studiją. Arba paskambinę mums telefonu. 
– Jeigu norite atšaukti arba perkleti fotosesiją likus mažiau, nei 24 valandoms iki fotosesijos pradžios, išrašysime jums sąskaitą 50% rezervacijos sumos. 
Šiuo metu studijoje turime Nanlite ir Broncolor apšvietimo įrangą. Kiekvienoje studijoje garantuojame dvi lempas. Papildoma apšvietimo lempa kainuoja 10 eurų visam rezervacijos laikui. 
Jeigu norite rezervuoti tam tikrą techniką, rezervacijos metu surašykite ko jums reikės ir mes pasistengsime jums rezervuoti. 
– Makiažo stalus galite rezervuoti per mūsų puslapį arba paskambinę mums telefonu. Makiažo stalų kaina – 6eu/val. 
– Studijoje “Vakaris” yra makiažo stalas bei veidrodis. Išsinuomoję šią studiją galėsite juo naudotis. Vakario studijos kaina – 36eu/val. 
– Esame draugiški gyvūnams ir labai jų laukiame. 
– Dėl jūsų draugų saugumo prašome gyvūnų neišleisti iš savo studijos neprižiūrimų – kartais kiti klientai, nešiodami daiktus, palieka atidarytas lauko duris. Nenorim, kad jūsų augintiniui kažkas nutiktų, kadangi už maždaug 30 metrų nuo įėjimo yra S. Žukausko gatvė. 
– Esant šlapiam sezonui, prašysime nuvalyti keturkojų draugų letenėles. Jeigu reikia popierinių rankšluosčių, tikrai duosime.