Mamų ir dukrų savaitgalis. Stovykla RUGPJŪČIO 5-6D

Mamų ir dukrų ryšys – ypatingas. Apipintas savotiškos magijos, perduodamas iš mūsų prosenelių, močiučių, giminės moterų linija. Šis ryšys – vienas svarbiausių ir brangiausių kokį turime.
Trūksta laiko kokybiškai pabūti su savo dukra?
Vis girdi – mama, manęs nesupranti, o suprasti norisi?
 
 
Kam skirtas šis savaitgalis?
Mamoms ir jų 15 – 18 m. amžiaus dukroms.
 
 
Stovyklos vertė:
– Kokybiškas laikas su savo dukra
– Aktyvaus klausymosi įgūdžių gerinimas
– Galimybė pabūti su kitomis panašaus amžiaus dukrų mamomis
– Galimybė reflektuoti kaip tavo giminės moterys daro įtaką tavo ir dukros santykiams
– Galimybė ugdyti savo ir savo dukros pasitikėjimą savo jėgomis
– Galimybė atrasti bendrystę su savo dukra
– Galimybė pailsėti nuo kasdienybės ir pabūti magiškame mamos ir dukros pasaulyje
🌿
Stovyklos kaina šeimai: 200 eurų, vėliau kaina kils
Avansas: 70 eurų
 
Į kainą įskaičiuota:
Pietūs ir kavos pertraukos
Savaitgalį veda:
 
Rugilė Butkevičiūtė – VšĮ Ribologija bendraįkūrėja ir direktorė, teisininkė, nuo 2008 m. dirbanti su moterimis ir merginomis lyčių stereotipų ir identiteto temomis. Daugiau nei 14 m. teikusi konsultacijas nuo smurto santykiuose nukentėjusioms moterims, 2023 m. Rugilė baigė koučingo studijas, Igrow asmeninio augimo ir identiteto studijas ir gilinasi į lyčių stereotipų poveikį moterų gyvenimui, sprendimams, ryšio su kitomis moterimis asmeniniame gyvenime ir darbe kūrimą. Rugilė savo žinias nuolat gilina stažuotėse JAV, Europoje siekdama kurti laisvų ir viena kitą palaikančių moterų bendruomenę.
 
Roberta Avramenko – Multidimensinės šeimos terapijos terapiautė ir koordinatorė, socialinė darbuotoja, jaunimo darbuotoja, kuri nuo 2018 metų dirba su paaugliais ir jų tėvais. Konsultuoja paauglius, kurie pasižymi socialiai nepriimtinu elgesiu, turi socialinį nerimą, depresiją, patiria sudėtingos paauglystės iššūkius. Taip pat, kosultuoja tėvus apie teigiamas tėvystės praktikas. Nuolat veda mokymus paaugliams ir jaunimui apie lytiškumą, savarankiškumą, savęs augimą. Roberta prisideda prie darbo su jaunimu metodikų kūrimo, konsultuoja kitus specialistus apie darbo su paaugliais metodus. Ji nuolat dalyvauja įvairiose mokymuose skirtose darbui su paaugliais, jaunimu ir tėvais. Turi patirties darbe su psichotropines medžiagas vartojančiais jaunuoliais, bei patyrusiais smurtą artimoje aplinkoje, globoje augančiais jaunuoliais. Roberta siekia padėti tėvams įgyti daugiau žinių apie paauglytęs, o mokytojams ir kitiems su jaunimu dirbantiems specialistams, kurti paaugliui saugią aplinką augti.
 
 
 
Renginio facebook puslapis: https://fb.me/e/1lPnXBUjj