Mokymai rugpjūčio 11D. DIRBTINIS INTELEKTAS, NUOTRAUKŲ KŪRIMAS IR PANAUDOJIMAS VERSLE

NEMOKAMA paskaita. Data ir laikas: rugpjūčio 11 d., 19:00 val., Šiaurė Studios, Vilnius

Šiandien fotografijos pasaulyje ir verslo sektoriuje atsiranda naujų galimybių. Įmonės, ypač mažos ir vidutinės, dažnai ieško būdų, kaip efektyviai panaudoti turimą biudžetą. 

Vienas iš tokių būdų – naudoti dirbtinio intelekto sukurtas nuotraukas savo patalpoms arba interneto svetainėse. Tačiau ar už tai kas nors mokės? Fotografai jau privalo įvaldyti naują sau sritį. Bet tam reikia naujų žinių ir įgūdžių! 

Kada? Rugpjūčio 11 d., penktadienį, 19.00 val. 

Kur? ” Šiaurės Studios 

Šioje nemokamoje paskaitoje dalinsimės patarimais ir gudrybėmis, kaip su “Midjourney” sukurti AI nuotraukas ir kaip jas redaguoti naudojant naujausią “Photoshop” versiją. Taip pat aptarsime kylančias problemas, jų sprendimo būdus ir kaip iš šio proceso užsidirbti pinigų. 

Bet svarbiausia, atskleisime keletą vidinių šio proceso paslapčių, kurias galėsite panaudoti savo versle. 

Kviečiame visus, tačiau vietų skaičius ribotas! Ši paskaita bus naudinga visiems, kurie žvelgia į ateitį ir nori daugiau sužinoti apie dirbtinio intelekto galimybes. Prisijunkite prie mūsų ir atraskite naujus dirbtinio intelekto pritaikymo būdus fotografijoje! 

 

Vietų skaičius ribotas! Būtina registracija.

Dėstytojas: Albert Pocej

https://instagram.com/albertpocej/

Data ir laikas: rugpjūčio 11 d., 19:00 val., Šiaurė Studios, Vilnius

Registracijos forma: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR3s_9Ck7wWMLDa2ZL0v01ZJb4oOHCjjqneASgZqDpjlHXVA/viewform